Koncept

Refresh Yourself to nietylko nazwa czy hasło, ale to także nasza filozofia, sposób na życie. Oznacza inne spojrzenie, „odświeżenie“, zmianę podejścia do codziennych aktywności. Z jednej strony chodzi o zmianę nawyków żywieniowych, wykorzystanie mocy płynącej ze świeżych soków, w celu poprawy naszego zdrowia, odporności, większej energii na codzień. Jednak to także inne podeście do otoczenia, środowiska naturalnego czy społeczności lokalnej. Tak naprawdę Refresh Yourself to każda pozytywna zmiana w naszym życiu.

Nasze soki są codziennie świeżo wyciskane. Dzięki specjalnej prasie do wyciskania, jesteśmy w stanie uzyskiwać sok praktycznie z każdego gatunku owoców i warzyw (w tym także warzyw liściastych), ale także ziół i kwiatów jadalnych. Nie ograniczamy się do prostych soków 1-2 składnikowych.         W naszej ofercie znajdziecie prawdziwe witaminowe „mieszanki“. Każdy z nich jest dodatkowo wzbogacony o zioła i przyprawy, które poza swoimi właściwościami odżywczymi, dodają również smaku i charakteru. Korzystamy, w możliwie największym stopniu ze składników lokalnych,sezonowych, uprawianych w gospodarstwach ekologicznych. Poza naszym „standardowym“ menu, dochodzą także edycje sezonowe i limitowane.

Jesteśmy firmą z Trójmiasta, która sprzedaje swoje soki również głównie na terenie Trójmiasta i okolic. Uważamy, że lepiej jest „produkować“ na mniejszą skalę, ale za to być blisko naszych odbiorców, współpracować z nimi, wykorzystywać ich sugestie i opinie. Podobnie jest z naszymi dostawcami. Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe korzystamy z lokalnych producentów, szczególnie małych lokalnych gospodarstw, ale także lokalnych hurtowni, usług czy rzemieślników. Takie podejście, mimo że w krótkiej perspektywie może nie zawsze bardziej opłacalne, na dłuższą metę wspiera lokalnych wytwórców i przedsiębiorstwa, a w przypadku soków jest po prostu zdrowsze i smaczniejsze.

Naszymi klientami są osoby świadome, dbające o swoje zdrowie, ale również, podobnie jak my, wyznające ideęzrównoważonego rozwoju. Poza tym, że działamy lokalnie i wykorzystujemy głównie lokalne i sezonowe produkty, chcemy, by również nasza działalność miała co najmniej neutralny wpływ na otoczenie. Wykorzystujemy szklane butelki zwrotne. Naszą produkcję planujemy w taki sposób, by było jak najmniej nadwyżek i odpadów. Naszym celem jest również być przyjaznym dla najbliższego otoczenia. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla okolicznych mieszkańców, tak by również oni mogli korzystać z naszej obecności w ich sąsiedztwie. Bierzemy aktywny udział w lokalnych wydarzeniach i wspieramy społeczność lokalną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl